SERABELLA CERSAIE 2015 Fuarına damgasını vurdu!

00
03 Mart 2017

%100 porselen ürünler üreten SeraPool ve Serabella İtalya’nın Bologna şehrinde düzenlenecek olan Cersaie 2015 fuarında yepyeni ürünleri ile ziyaretçilerin karşına çıktı.

Havuz Malzemeleri alanında daha önce gerçekleştirilmemiş orginal ürünlere hayat vermesiyle tanınan ve dünya çapında bir başarı yakalayan SeraPool, yeni markası SERABELLA ile evinizin tüm mekanlarında şıklık ve zerafeti vaad ediyor.

SeraPool Havuz ürünlerinde yurt içi ve yurt dışında binlerce havuzda tercih edilen bir dünya markasıdır . Estetik, fonksiyon ve hijyenin bir arada sunulduğu ürünleriyle dünyada ilkleri üreten yenilikçi, araştırmacı vizyona sahip SeraPool ürünlerinin çekiciliği, kalitesi, sağlıklı ve çevreci olması doğal yapısından geliyor. Yüzlerce yıldır ev gereçleri, tıp ve uzay teknolojilerinde kullanılan porselenin geçmişten bugüne zor şartlara karşı dayanıklılığı, havuz sektöründe SeraPool markalı ürünlerinin farklılığını ortaya koyuyor.

Bu farklılığı SeraPool ürünlerinden sonra evlerimizin tüm mekanlarına taşımayı hedefleyen Serabella ile, yeni serilerimiz Butterfly, Mikodo nun yanı sıra geçen sene yine cersaide sergilediği ve büyük ilgi gören flowers, lapido emprador, stella, miele, anatolia, lapido, quatro ve ondosa serilerimiz ile, yeni mix ürünlerimizi Tüketicilerimizle buluşturduk.

SeraBella’nın geniş ürün yelpazesinde yer alan malzemelerle, mutfak, banyo, salon, otel lobisi, restaurant, cafe, spa tesisleri, havuz, buhar odaları, dinlenme mekanları ve wellness gibi alanlarda görsel zenginlikler oluşturmak mümkün. SeraBella, mimar ve iç mimarlara, ürün çeşitliliği içinde oluşturacakları kombinlerle, hayal dünyalarının sınırsızlığı içinde farklı mekanlar tasarlamalarına imkan sağlıyor.

SeraBella, porselen malzemenin kullanımındaki yıllarca edindiği deneyimini, farklılığı arayan yenilikçi vizyonuyla buluşturarak, her alanda ve her şartta tercih edilebilecek ürün serileri oluşturma ve sektöre farklı ürünler kazandırma çabası içinde ar-ge çalışmasını sürdürüyor.